Mądra suplementacja bardziej dostępna

Ruch, dieta, regeneracja – to mantra każdego, kto dba o zdrowie. Okazuje się jednak, że potrzebny jest jeszcze jeden element – suplementacja. O potrzebie i efektach jej stosowania od dawna przekonany jest ekspert leczenia otyłości, trener i motywator Konrad Gaca, twórca linii GACA Suplement dostępnej wyłącznie w GACA CENTRACH, a od teraz także w placówkach Cosmedica.

Konrad Gaca

Aktywność fizyczna, dobre nawyki żywieniowe, czas na sen i relaks to podstawowe składniki znanej recepty na zdrowie. Wcielenie w życie tych kilku zasad skutkuje lepszym samopoczuciem, poprawą kondycji i wyglądu, a nastrój i poziom energii pikują w górę. Dla osiągnięcia pełni formy nieodzowne jest jeszcze włączenie suplementacji: sprawdzonej, dobrze skomponowanej i odpowiednio dobranej. Czym jest właściwa suplementacja? To nic innego jak mądre uzupełnianie diety o niezbędne dla zdrowia składniki. Te, których dostarczamy organizmowi zbyt mało oraz te, których pomimo naszych starań może całkiem zabraknąć w codziennym jadłospisie. Nie należy traktować suplementów jako zamiennika zdrowego sposobu odżywiania, ale z pewnością udzielą one organizmowi wsparcia potrzebnego w codziennym życiu. Będą również nieocenioną pomocą w odchudzaniu, zwiększonym wysiłku fizycznym i umysłowym, stresie czy sezonowym niedoborze witamin i minerałów.

Pozytywnymi efektami wprowadzania zmian do swojego sposobu życia cieszyć będziemy się tylko wtedy, gdy zaplanujemy je z głową i na własną miarę.

Konrad Gaca, znany z autorskiej metody mądrego odchudzania potwierdzonej spektakularnymi metamorfozami (Odchudzanie na śniadanie, Fat Killers, Zabójcy Tłuszczu), w oparciu o wieloletnie doświadczenie w propagowaniu zdrowego stylu życia opracował linię GACA Suplement.

Rozumiejąc wagę suplementacji w codziennym życiu stworzyłem linię GACA Suplement, dostosowaną specjalnie do naszych zróżnicowanych potrzeb – wyjaśnia Konrad Gaca. Wraz z motywacją do zmian, odpowiednią dietą i regularną aktywnością fizyczną stanowi ona doskonały przepis na świetną formę – dodaje.

Linia suplementów, o których skuteczności przekonały się już tysiące pacjentów Gacy, do tej pory dostępna była jedynie w GACA CENTRACH. Jednak dzięki nawiązaniu współpracy z COSMEDICA, od teraz znajdziemy je w 18 miastach. Można je kupić również w sprzedaży internetowej Cosmedica i GACA SYSTEM.

Obecnie w Cosmedica znajdziemy trzy produkty tej starannie skomponowanej linii suplementów: Slim Formuła, Koenzym Q10 oraz Vitamin King.

Slim Formuła to rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć efekty odchudzania przy zachowaniu odpowiedniej równowagi organizmu. Szybka analiza jego składu wyjaśnia dlaczego uznawany jest za jeden z najlepszych na rynku europejskim spalaczy tłuszczów. W każdej kapsułce znajdziemy m.in. L-karnitynę, L-tyrozynę, jagody acai, pochodzącą z Azji i uważaną za cudowną roślinę garcinię cambogia, piperynę, kofeinę, chrom i kompleks witamin B.

Vitamin King to flagowy suplement w ofercie GACA System. Kompozycja witamin, mikro- i makroelementów, w której nie zabrakło antyoksydantów, biotyny, witamin z grupy B czy kwasu foliowego. Doskonale się przyswaja i zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu składników odżywczych.

Natomiast Koenzym Q10 to produkt przygotowany z myślą o wszystkich dbających o urodę, ale i narażonych na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, prowadzących stresujący styl życia, stosujących niewłaściwie zbilansowaną dietę. Koenzym Q10 jest jedną z najważniejszych substancji wytwarzanych przez organizm, niezbędną do funkcjonowania komórek. Poprawia ich dotlenienie, chroni przed niszczącym wpływem wolnych rodników.

KONRAD GACA – ekspert ds. leczenia otyłości, trener, motywator, twórca autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM. W Polsce istnieje obecnie pięć placówek GACA CENTRUM, gdzie można zgłosić się po pomoc w walce z nadwagą i otyłością: w Warszawie (Wola i Ursynów), Lublinie, Poznaniu oraz Zamościu. Niebawem powstaną również ośrodki w Gdańsku i Katowicach. Więcej informacji: www.gacasystem.pl.

COSMEDICA łączy zdrowie, piękno i styl życia ze specjalistyczną opieką. W placówkach na terenie kraju i w sprzedaży internetowej proponuje ponad 24 000 produktów: leków, suplementów diety, artykułów pielęgnacyjnych, propozycji dla osób aktywnych i świadomych swoich zdrowotnych potrzeb. Ten nowoczesny koncept, z silną specjalizacją dermokosmetyczną obejmuje także porady wysoko wykwalifikowanej kadry konsultantów. Placówki marki można znaleźć w 18 miastach Polski, zarówno w prestiżowych galeriach handlowych, czy convenience centers, jak i w lokalizacjach przy ulicy.

[informacja prasowa]