Poduszka medyczna Valde – komfort snu

Sen jest czasem odprężenia, regeneracji i odpoczynku dla organizmu. Oprócz swojej regeneracyjnej funkcji może też pełnić funkcję leczniczą dla organizmu. Poduszka Valde jest wyprofilowana w taki sposób, aby zniwelować bóle kręgosłupa, odpowiednia pozycja we śnie sprzyja walce z bezsennością czy drętwieniem dłoni, które mogą występować w wyniku nieodpowiedniego ułożenia ciała podczas snu.

poduszka-medyczna

Prawidłowa pozycja ciała w czasie snu

Konstrukcja poduszki Valde została zaprojektowana w taki sposób, aby specjalnie wyprofilowane miejsce było odpowiednim podparciem dla głowy, jest ona zaopatrzona także w delikatne wycięcie pod szyję. Podparcie barku i szyi odciąża kręgosłup nie tylko w odcinku szyjnym, ale również piersiowym. Takie podparcie kręgosłupa w czasie snu umożliwia zachowanie jego naturalnych krzywizn, co sprzyja naturalnej regeneracji wszystkich mięśni i organów wewnętrznych ciała.

Poduszka Valde inaczej nazywana jest medyczną, rehabilitacyjną albo ortopedyczną. Można ją zakupić na stronie internetowej – https://omedika.pl/Valde-b4-vila-memory-poduszka-ortopedyczna-p801.html. Prawidłowe podparcie głowy sprawia, że niezależnie od tego, w jakiej pozycji znajduje się reszta ciała, sen jest komfortowy i zdrowy. Występuje ona w dwóch rozmiarach, w wersji:

– M, przeznaczona jest dla niższych i drobniejszych osób,

– L to rozmiar dla osób o większych gabarytach oraz dla śpiących na twardszym materacu.

Poduszka Valde posiada trzy stopnie twardości pianki, miękką, średnią, a także twardą. Dwa pierwsze stopnie twardości mogą być przeznaczone dla wszystkich osób, które dopiero zaczynają korzystanie z tego rodzaju produktów, stopień twardy poduszki Valde jest przeznaczony dla osób, które lubią spać na twardych materacach, albo od dłuższego czasu korzystają z poduszek ortopedycznych. Spanie na poduszce Valde pozwala pozbyć się bólów głowy i sztywnienia mięśni w czasie snu.

Utrzymanie w czystości poduszki Valde

Poduszka Valde zaopatrzona jest w miękką i bardzo miłą w dotyku welurową poszewkę. Zapięcie na suwak umożliwia łatwe zdjęcie poszewki, można ją w miarę potrzeb regularnie prać w pralce, w temperaturze 40 stopni C. Nie zalecane jest pranie w pralce samej piankowej poduszki, ponieważ surowiec, z którego jest wykonana, może ulec odkształceniu, systematyczne pranie poszewki umożliwi komfortowe i długie korzystanie z poduszki.

Nowoczesna poduszka Valde swoje właściwości zawdzięcza zastosowaniu nowoczesnych technologii i współpracy specjalistów, którzy korzystają z najnowszych informacji na temat funkcjonowania organizmu. Jej parametry spełniają surowe normy jakości potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.