Polskie Towarzystwo Lekarskie objęło patronatem honorowym konkurs SUPERMEDICUS

1.zdr.logoPTL

II edycję ogólnopolskiego konkursu SUPERMEDICUS patronatem honorowym objęło Polskie Towarzystwo Lekarskie. W sumie do plebiscytu skierowanego do branży medycznej zostało nominowanych ponad 50 placówek, firm i specjalistów z całej Polski. Laureaci statuetki SUPERMEDICUS odbiorą podczas Wielkiej Gali 24. października w Warszawie.

Partnerem plebiscytu jest portal ZNANY LEKARZ oraz portal medme.pl.

II edycję konkursu SUPERMEDICUS honorowym patronatem objęli także: Federacja Polskich Towarzystw Medycznych, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Hematologów i Transfuzjologów oraz Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

W sumie do plebiscytu SUPERMEDICUS zostało nominowanych zostało ponad 50 firm, placówek i specjalistów. Wszyscy zostali poproszeni o złożenie Formularzy Konkursowych, w których  oprócz opisania swojej działalności, uczestnicy mieli okazję poszczycić się swoimi osiągnięciami, zdobytymi certyfikatami czy unikatowymi procedurami medycznymi, aparaturą i badaniami naukowymi. Na podstawie przesłanych aplikacji Kapituła Konkursu wyłoni Laureatów. Nagrody SUPERMEDICUS są przyznawane w 18 kategoriach, a ich wykaz można znaleźć na stronie: www.supermedicus.pl/o-konkursie/regulamin (paragraf 14).

W ubiegłorocznej edycji wśród nagrodzonych znaleźli się: Klinika ,,BUDZIK,” NZOZ klinika Prima – Dent, VIGGET sp. z o.o., Nowodworskie Centrum Medyczne, Dolnośląskie Centrum Laryngologii MEDICUS, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, Poddębickie Centrum Zdrowia sp. z o.o., Centrum Medyczno-Diagnostyczne Artimex-Eurodent, Centrum Medyczne SWISS MEDICUS, Klinika Psychoterapii i Rozwoju Osobistego GABCLINIC oraz pracownia ultrasonograficzna ULTRAMEDICA. W kategorii „Osobowość Roku Branży Medycznej” wyróżniony został prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik – autorytet lekarski w dziedzinie okulistyki.

– Polskie Towarzystwo Lekarskie po raz drugi objęło patronatem honorowym konkurs SUPERMEDICUS –– mówi organizator i pomysłodawca plebiscytu SUPERMEDICUS, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek. –  Jest to zaszczyt dla nas, że tak znana i uznawana instytucja w środowisku medycznym razem z nami wspiera i promuje najlepsze placówki, firmy i specjalistów w polskiej branży medycznej.

Warszawska Izba Przedsiębiorców od 18 lat organizuje konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, skierowany do firm, które mogą poszczycić się swoimi osiągnięciami i pozycją na rynku. W dotychczasowych edycjach wzięło udział 5500 firm, a 600 zostało nagrodzonych. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie środowiska medycznego konkursem, organizator postanowił zorganizować odrębny plebiscyt SUPERMEDICUS, tylko dla tej branży. W tym roku odbędzie się on po raz drugi.

Konkurs patronatem medialnym objęli: Biotechnologia.pl, eBiotechnlogia.pl, eNewsroom.pl, Forum Farmacji i Medycyny, Hipoalergiczni.pl, Inżynier i Fizyk Medyczny, Medsukces.pl, Moda na Urodę, Mojacukrzyca.org, Ogólnopolski Przegląd Medyczny, Portal-Medica, Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Świat Medycyny i Farmacji, Zdrowe.net, Zdronet, CafeSenior.pl.

1.zdr.SMmedia