Reklama

Zapraszamy do reklamy w serwisie Zdrowe.net

* Artykuły sponsorowane – czas emisji: co najmniej rok kalendarzowy (z opcją pozostawienia na stałe). Koszt: 30 zł brutto (z max 1 aktywnym linkiem). Treść artykułu musi nawiązywać do tematyki serwisu. Wydawca ma prawo odmówić publikacji artykułu rażąco odbiegającego od tematyki portalu. Link musi prowadzić do strony o podobnej tematyce. Szczegóły techniczne: maksymalna objętość tekstu 2 strony A4; możliwość zamieszczenia logo i/lub grafiki w treści artykułu. Autor artykułu musi mieć nieograniczone prawo do publikacji zdjęcia (loga) lub musi być jego właścicielem.
* Reklamy – baner ofertowy lub kierujący do serwisu zleceniodawcy, umieszczony w panelu bocznym naszej witryny. Inne warianty do uzgodnienia. Możliwa wymiana barterowa.
Nasz aktualny szablon strony umożliwia emisję reklam w następujących formatach:
Panel prawy (wymiary w pikselach: poziom x pion):
300×250 px – cena 5 zł/dzień
300×500 px – cena 10 zł/dzień
300×600 px – cena 15 zł/dzień
Reklamy emitowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach.
Podane ceny są cenami BRUTTO. Zlecenia przyjmujemy na minimum 10 dni emisji.
Uwaga – reklamy płatne wyświetlane są na najwyższej pozycji w panelu bocznym. Reklamy w panelu bocznym, w przypadku większej ilości zleceń, wyświetlane są rotacyjnie przy każdym odświeżeniu strony.
Rabaty: Zlecenie emisji na 1 miesiąc – rabat 10%; Zlecenie emisji na 2 miesiące – rabat 20%; Zlecenie emisji na 3 miesiące – rabat 30%.
* Redakcja serwisu Zdrowe.net przyjmuje do realizacji gotowe projekty. Do emisji przyjmujemy reklamy w wersji statycznej (ewentualnie z drobną animacją, nie zakłócającą odbioru). Emitujemy wyłącznie reklamy zgodne z tematyką serwisu.
* Serwis Zdrowe.net prowadzony jest przez Wydawnictwo Markowa Turystyka, które nie jest płatnikiem podatku VAT (wystawiamy faktury na kwotę brutto).
* Wydawca zastrzega sobie prawo zmiany wyglądu serwisu w dowolnym czasie.
* Warunki płatności uzgadniamy drogą elektroniczną. Rachunki wysyłamy listem poleconym.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Kontakt: biuro[at]zdrowe.net lub markowaturystyka[at]wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *