Złuszczanie, wchłanianie, dotlenianie – metoda pielęgnacji skóry 3w1 za pomocą urządzenia Geneo

Wiele czynników wpływa na to, jak wygląda nasza skóra. Warto o nią dbać na jak najwięcej sposobów. Wygląd cery zależy nie tylko od wieku, ale też od diety czy ćwiczeń fizycznych, używek lub ich braku, używanych kosmetyków. Nawet chwilowe zaburzenia w diecie mogą zmienić stan cery! Warto podejmować działania pielęgnujące skórę, nawet maseczki czy peelingi stosowane od czasu do czasu mogą przynieść świetne rezultaty. A co z nowoczesnymi metodami pielęgnacji?

zdr1-0014

Nowoczesne technologie, a piękna i świeża skóra

Współczesna kosmetologia estetyczna wypracowała wiele rozwiązań, które zapewniają młodzieńczy wygląd w każdym wieku. Bardzo ciekawą propozycją jest zabieg Geneo, który polega na połączeniu na powierzchni skóry specjalnych kapsułek z odżywczym żelem. Efektem jest świeża, odżywiona cera. Po zabiegu nie odczuwa się żadnych nieprzyjemności i można od razu cieszyć się pięknym wyglądem.

Który zabieg wybrać?

Zabieg odżywczy Geneo jest dostępny w dwóch opcjach. Wykorzystywane w nich substancje różnią się składem i działaniem. Oczywiście, wybór zabiegu zależy od indywidualnych preferencji. Młodym kobietom o zmęczonej cerze polega się zabieg NeoBright, który rozjaśni cerę, wyrówna koloryt i poprawi gęstość skóry. Alternatywą jest zabieg NeoRevive, rekomendowany cerze dojrzałej i gwarantujący odmłodzenie skóry. Wykorzystywany w nim żel zawiera, m.in. olej z owoców dzikiej róży oraz kwas kojowy. NeoRevive zmniejszy pory, zredukuje zmarszczki i widocznie ujędrni skórę. Dzięki niemu cera może wyglądać pięknie w każdym wieku.

Trzy w jednym

Uniwersalność zabiegu polega na stosowanej metodzie zapewniającej potrójny efekt. Skóra zostaje złuszczona, wyposażona w składniki odżywcze i dotleniona. Zabieg Geneo jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery i różnych typów karnacji. Każda skóra potrzebuje dotlenienia i składników odżywczych, a za pomocą zabiegu dostarczymy je w odpowiedniej ilości. Jeżeli odpowiednio o nią zadbamy, będzie promienna oraz pięknie rozświetlona. Efekty zostały potwierdzone kliniczne, a zabieg nie wiąże się z żadnymi działaniami niepożądanymi. Jeśli jest przeprowadzony w odpowiedniej klinice, możemy liczyć na całkowitą sterylność i stuprocentową higieniczność. W Polsce taki zabieg oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Kliniki Ziemlewski (http://www.klinikiziemlewski.pl/), która posiada swoje gabinety w kilku miastach:

  • Warszawie
  • Wrocławiu,
  • Łodzi,
  • Poznaniu.

Przed zabiegiem

Decydując się na zabieg, poszukajmy specjalisty, który może go wykonać. Skonsultujmy z nim wybraną opcję. Warto zwrócić uwagę na przeciwwskazania, które uniemożliwiają zabieg Geneo. Są to między innymi: zmiany aktywne na obszarze zabiegowym, np. aktywna opryszczka, zaburzenia krążenia, okres ciąży oraz karmienia piersią. Przed przeprowadzeniem zabiegu lekarz bądź kosmetolog powinien przeprowadzić wywiad medyczny w celu weryfikacji wszystkich ewentualnych przeciwwskazań – wyjaśniają Specjaliści z Kliniki Ziemlewski. Warto wiedzieć też, że zabieg Geneo bazuje na fizjologicznej reakcji skóry i nie wiąże się z żadnymi późniejszymi dolegliwościami. Dzięki tej metodzie pacjentki mogą cieszyć się piękną, młodą skórą od razu po wyjściu z kliniki!

Więcej informacji o pielęgnacji skóry za pomocą urządzenia Geneo na: http://www.klinikiziemlewski.pl/kosmetologia-estetyczna/12-kosmetologia-estetyczna/76-geneo-zabieg-3-w-1-zluszczanie-wchlanianie-dotlenianie