Gabinet rehabilitacji i masażu – jakie zabiegi można wykonać?

FizjoDuet jest gabinetem rehabilitacji i masażu, który tworzony jest przez specjalistów i terapeutów wykwalifikowanych do określonych działań zabiegowych. To idealne miejsce dla osób, które zmagają się z uciążliwymi dolegliwościami układu ruchu, chcącymi poprawić estetykę swojego ciała, czy wspomóc walkę ze wstydliwymi problemami zdrowotnymi. Gabinet Rehabilitacji i Masażu oferuje swoim pacjentom szereg usług oraz indywidualne podejście do każdego problemu. Pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm, a także szeroką pomoc i zastosowanie wszelkich działań, które pomogą osiągnąć wyznaczone cele.

fizjoduet

FizjoDuet — dla kobiet w ciąży i po porodzie

Wiele kobiet w ciąży szuka miejsca, gdzie uciążliwe dolegliwości, takie jak nietrzymanie moczu, czy problemy z prawidłową postawą zostaną rozwiązane. Kobiece ciało w trakcie ciąży i po porodzie zmienia się pod wieloma względami, przez co wiele Pań decyduje się na poszukiwanie pomocy. FizjoDuet jest miejscem, gdzie pomoc, której szuka każda przyszła i młoda mama zostanie udzielona. Możliwe jest tutaj zastosowanie zabiegów, które wzmacniają mięśnie dna miednicy, a to wiąże się z profilaktyką problemu nietrzymania moczu. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z serii zabiegów, które skutecznie wspomagają poprawę estetyki całego ciała. Są to zabiegi umożliwiające redukcję cellulitu, rozstępów, a także tkanki tłuszczowej. Sprawdzają się doskonale, jako metoda na ujędrnianie i odnowienie skóry.

Modelowanie ciała

Gabinet rehabilitacyjny to miejsce, które kojarzy się głównie z problemami zdrowotnymi. Jednak w FizjoDuet wykonuje się zabiegi, z których skorzystać mogą także osoby, które chcą poprawić swój wygląd. Jest to doskonałe miejsce, gdzie każda kobieta i mężczyzna może modelować swoją sylwetkę i wzmacniać mięśnie całego ciała. Można tu skorzystać z pomocy wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy prowadzą działania w kierunku ograniczenia dolegliwości bólowych, a także przywrócenia sprawności narządów ruchu. Celem fizjoterapeuty jest opóźnienie procesów starzenia się, poprawa oraz utrzymanie sprawności ruchowej. Pomaga także utrzymać organizm w dobrej kondycji, a także podtrzymuje zdolności pacjentów do samodzielnego funkcjonowania. Szalenie istotną rolę fizjoterapeuta pełni w przypadku osób, które wymagają rehabilitacji, ale może on również wspomagać terapie zajęciowe, mające na celu poprawę kondycji narządów ruchu. Celem terapii, jest leczenie osób zdrowych, tak by ich system i kondycja pozostały sprawne i zdrowie na długie lata. Praca fizjoterapeutów jest bezpieczna i skuteczna, ponieważ wspierają się lekarzami, co daje gwarancję bezpośredniego działania na określone problemy zdrowotne. Z ich terapii można skorzystać w każdej chwili, a do poprawy stanu zdrowia dochodzi po zastosowaniu odpowiedniej terapii.