Konkurs SUPERMEDICUS po raz drugi

II edycję konkursu SUPERMEDICUS patronatem honorowym objęła Federacja Polskich Towarzystw Medycznych. Plebiscyt, organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców, nagradza najlepsze placówki, firmy i specjalistów z branży medycznej. Laureaci odbiorą statuetki SUPERMEDICUS podczas Wielkiej Gali 24. października w Warszawie. Placówki oraz osoby, które chciałyby znaleźć się w tym gronie, powinny wysłać do 31. lipca formularz zgłoszeniowy, a do 31. sierpnia formularz konkursowy – są one dostępne na stronie: www.supermedicus.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

1.zdr.logo1

Partnerem plebiscytu jest portal ZNANY LEKARZ.

1.statuetkaKonkurs SUPERMEDICUS organizowany jest po raz drugi. Firmy, placówki i osoby są nominowane do niego przez organizatora, towarzystwa medyczne, środowiska lekarskie, związki pracodawców, pracowników oraz partnerów, mogą również zgłaszać się bezpośrednio. W ostatnim przypadku organizator dokonuje weryfikacji w BIG InfoMonitor. Firmy oraz specjaliści, którzy chcą wziąć udział w konkursie powinni wypełnić dwa formularze: zgłoszenia i konkursowy. W drugim oprócz opisania swojej działalności, uczestnicy będą mieli okazję poszczycić się swoimi osiągnięciami, zdobytymi certyfikatami czy unikatowymi procedurami medycznymi, aparaturą i badaniami naukowymi.

Nagrody są przyznawane w 18 kategoriach, a ich wykaz można znaleźć na stronie: www.supermedicus.pl/o-konkursie/regulamin (paragraf 14).

W ubiegłorocznej edycji wśród nagrodzonych znaleźli się: Klinika ,,BUDZIK,” NZOZ klinika Prima – Dent, VIGGET sp. z o.o., Nowodworskie Centrum Medyczne, Dolnośląskie Centrum Laryngologii MEDICUS, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, Poddębickie Centrum Zdrowia sp. z o.o., Centrum Medyczno-Diagnostyczne Artimex-Eurodent, Centrum Medyczne SWISS MEDICUS, Klinika Psychoterapii i Rozwoju Osobistego GABCLINIC oraz pracownia ultrasonograficzna ULTRAMEDICA. W kategorii „Osobowość Roku Branży Medycznej” wyróżniony został prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik – autorytet lekarski w dziedzinie okulistyki.

1.zdr.w.piórek– Od pierwszej edycji konkursu SUPERMEDICUS naszą ideę wspiera Federacja Polskich Towarzystw Medycznych –– mówi organizator i pomysłodawca konkursu SUPERMEDICUS, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek. – Podobnie jak dla naszego patrona honorowego, tak dla nas celem jest promowanie naukowych, dydaktycznych i zawodowych osiągnięć w branży, a także społecznych i etycznych postaw w środowisku medycznym. Dlatego nagradzamy placówki oraz osoby, dla których pacjent, rozwój i opieka medyczna na najwyższym poziomie są najważniejsze. Patronat honorowy Federacji to dla nas zaszczyt, ale również potwierdzenie renomy naszego konkursu.

1.zdr.logo2Warszawska Izba Przedsiębiorców od 18 lat organizuje konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, skierowany do firm, które mogą poszczycić się swoimi osiągnięciami i pozycją na rynku. W dotychczasowych edycjach wzięło udział 5500 firm, a 200 zostało nagrodzonych. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie środowiska medycznego konkursem, organizator postanowił zorganizować odrębny plebiscyt SUPERMEDICUS, tylko dla tej branży. W tym roku odbędzie się on po raz drugi.

1.zdr.logoFPTMSUPERMEDICUS – to ogólnopolski konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców dla placówek, firm i osób z branży medycznej. W tym roku odbędzie się druga edycja plebiscytu. Jego celem jest promocja osób oraz podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które znacząco wpływają na poziom oferowanych usług, ich dostępność oraz jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów.

Warszawska Izba Przedsiębiorców w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. Izba powstała z przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przedsiębiorców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Obecnie zrzesza blisko 1000 członków. Do głównych zadań Izby należą m.in.: udzielanie porad prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, promocja zrzeszonych firm oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także wpływanie na prace legislacyjne w fazie projektu z korzyścią dla polskiego środowiska przedsiębiorców.

Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje liczne konferencje, wydaje własne publikacje oraz prowadzi wiele projektów i plebiscytów m.in. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, SUPERMEDICUS – plebiscyt dla firm i instytucji z branży medycznej, ASY – ranking produktów finansowych oferowanych dla przedsiębiorców oraz akcję, która rekomenduje warszawską gastronomię, czyli „Warszawa od kuchni”.

W gronie członków Warszawskiej Izby Przedsiębiorców m.in. są takie znamienite firmy jak:  SITA, MarcPol, Top-Market, Natalia Gold, BIG InfoMonitor.