Olśnienie dla włosów – olejek Redken Diamond Oil Shatterproof Shine

Najważniejszym kryterium, na którym najbardziej zależy kobietom podczas wybierania produktów do stylizacji, jest to, czy kosmetyk dobrze nabłyszcza włosy. Niestety zakup odpowiedniego serum nabłyszczającego wiąże się z ryzykiem: czy silikony w nim zawarte nie zniszczą włosów? Stosując Redken Diamond Oil nie napotka się tego problemu. Zawarte w nim naturalne olejki nie tylko nabłyszczą, ale również odżywią i zabezpieczą włosy.

redken-diamond-oil

Czym jest Redken Diamond Oil?

Olejek do włosów Redken to mieszanka naturalnych olejów i syntetycznych silikonów, stworzona nie tylko w celu zintensyfikowania wyglądu włosów (nabłyszczać, wygładzić, ochronić), ale również po to, aby włosy zyskały wzmocnienie oraz odżywienie nawet w głębszych warstwach. Redken Diamond Oil Shatterproof Shine to produkt, który wykorzystuje korzystne działanie 3-ch olejków (z nasion kolendry, z pestek moreli i słonecznikowy), dzięki czemu ich działanie na włosy jest silniejsze.

Jak działa Redken Diamond Oil?

Olejek do włosów Redken działa na kilku poziomach włosa: w głębi jego struktur, na powierzchni i pod łuską włosa oraz na końcach, które zazwyczaj są najmocniej wysuszone. Olejek Redken Diamond Oil nałożony na włosy nie tylko częściowo wnika do wnętrza, ale również delikatnie nadbudowuje się na całej jego długości, tworząc ochronną, nadającą blasku warstwę. Dzięki temu pasma stają się gładkie i błyszczą przez cały dzień.

Jak stosować Redken Diamond Oil?

Olejek do włosów Redken należy stosować tym częściej, im bardziej suche i puszące są włosy. Zadba o ich kondycję i wygładzi, a przy tym zapobiegnie utracie wody z wnętrza. Dzięki temu włosy zyskają elastyczność i przestaną się kruszyć. Redken Diamond Oil można nakładać na suche włosy przed modelowaniem (niewielką ilość olejku nakłada się na włosy od połowy ich długości – działa on wówczas jak serum nabłyszczające) lub na wilgotne pasma zaraz po kąpieli (olejek spełnia wówczas funkcje termoochronną i skraca czas suszenia włosów suszarką).