Przeszczep włosów – ratunek dla osób cierpiących na łysienie androgenowe

Znaczącym elementem pięknego wyglądu są gęste, lśniące włosy. Niestety, wiele osób boryka się z intensywnym procesem ich wypadania, co może zakończyć się nawet całkowitym wyłysieniem. U podłoża tych problemów często leży stres. Duże znaczenie mają również czynniki genetyczne. Jeżeli szukasz sprawdzonych i trwałych sposobów walki ze swoim kłopotem, poniższy tekst jest dla Ciebie.

przeszczep-wlosow

Przeszczep włosów – cena

Wiele osób zastanawia się, ile tak naprawdę trzeba zapłacić za zabieg przeszczepienia włosów. Wszystko zależy nie tylko od zastosowanej metody, sprzętu, ale także renomy samej kliniki. Koszty zabiegu kształtują się bardzo różnie. Zwykle wynoszą od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Dostęp do klinik dysponujących świetnymi chirurgami plastykami o dużej wiedzy i doświadczeniu oraz profesjonalnym sprzętem jest w Polsce – z roku na rok – coraz większy. Zanim pacjent podejmie ostateczną decyzję o przeszczepie włosów, może udać się na konsultację do kliniki. W wielu z nich ma możliwość porozmawiania z innymi osobami, które są już po zabiegu i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami. W przypadku tych pacjentów, którzy chcą sfinansować zabieg przy wsparciu zewnętrznych podmiotów uruchomiono możliwość systemu kredytowego. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej https://transplantacjawlosow.pl/kredyt/.

Dlaczego warto zainteresować się przeszczepem włosów?

Przeszczep włosów niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze, większość osób zdecydowanie lepiej prezentuje się, mając włosy. Twarz prezentuje się wtedy korzystniej, a wizerunek nabiera cieplejszego wyrazu. Po drugie, nowoczesne metody przeszczepu wykorzystujące sprzęty takie jak robot FUE EXTRACTOR pozwalają na ograniczenie nieprzyjemnych dolegliwości do minimum. Sprawiają, że pacjent szybciej dochodzi do siebie i ma mniejsze kłopoty chociażby z opuchlizną, która jest jedną z konsekwencji zabiegu i tymczasową niedogodnością. Pełne informacje na ten temat można uzyskać, wchodząc na stronę https://transplantacjawlosow.pl/.

Jak przebiega sam proces przeszczepu włosów? Na co warto być przygotowanym?

Proces przeszczepu włosów metodą FUE Extractor ułatwia tworzenie precyzyjnych otworów na nowe włosy. Urządzenie świetnie naśladuje ruch ręki chirurga, unikając ruchu obrotowego – typowego dla sprzętów starszego typu.

Podsumowując, przeszczep włosów nie jest zabiegiem bardzo inwazyjnym. Przebiega w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu eliminuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, związanych z podaniem narkozy.