Smaczna filtrowana woda kranowa zawsze pod ręką? Pomoże ci w tym butelka z filtrem węglowym!

Prowadzisz aktywny styl życia, a może jesteś domatorem? Niezależnie od wyboru butelka filtrująca z pewnością jest rozwiązaniem dla ciebie. Dlaczego? Poniżej znajdziesz odpowiedź!

filtrowana-woda-kranowa

Butelka z filtrem węglowym – podstawowe informacje

Butelka filtrująca to poręczne, lekkie (tylko 33 g) i wyjątkowo trwałe rozwiązanie, które sprawdzi się, gdziekolwiek jesteś. Butelka wielkokrotnego użytku została zaprojektowana głównie dla osób, które wiedzą, jak istotne jest regularne nawadnianie organizmu, uprawiają sport oraz praktykują zdrowy styl życia. Jednak to również rozwiązanie dla tych, którzy lubią spędzać czas w domu, oglądając seriale czy wylegując się z książką. Dlatego, jeżeli ruszasz na wakacje, wybierasz się na spacer, idziesz na trening lub planujesz wieczorny seans na kanapie, pamiętaj o jednym, zawsze miej pod ręką butelkę filtrującą i zapewnij sobie smaczną filtrowaną wodę kranową. Każda butelka wyposażona jest w filtr węglowy (naturalny, stworzony z łupin orzecha kokosowego), który nie tylko usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej, ale również delikatnie podnosi jej pH (warto wiedzieć, że alkaliczna woda kranowa to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu). Jak działa? To proste! Odkręcasz butelkę z filtrem, nalewasz wodę kranową, zakręcasz ustnik z filtrem i cieszysz się smaczną filtrowaną wodą kranową.

Butelka z filtrem – poznaj szczegóły

Jak widzisz, butelka z filtrem węglowym może zaoferować ci wiele możliwości, ale na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań modelu dla siebie? Dobrym przykładem, którym zdecydowanie powinieneś się zainteresować, jest butelka filtrująca Solid od polskiej marki Dafi dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej:

– butelka została wykonana z wytrzymałego Tritanu®

– ma optymalną pojemność 0,7 l

– jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l

– zapewnia wygodne picie bez przechylania butelki

– jest poręczna i ergonomiczna

– jest wyjątkowo wytrzymała dlatego sprawdzi się w każdych warunkach

Butelka z filtrem węglowym – gdzie może ci się przydać

– w domu

– na spacerze

– na wakacjach

– w pracy

– na uczelni

– w szkole

– na treningu

Butelka filtrująca – poznaj korzyści

– będziesz EKO (butelka z filtrem pomoże ci ograniczyć zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zaoszczędzisz czas, pieniądze i energię (uwolnisz się od kupowania zgrzewek wody w jednorazowych opakowaniach oraz od wnoszenia ich do domu)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Chcesz zapewnić sobie smaczną filtrowaną wodę kranową, gdziekolwiek jesteś? Butelka z filtrem węglowym czeka na ciebie na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Odkryj model dla siebie, kup i ciesz się jej możliwościami każdego dnia!