Stymulatory tkankowe – TOP 5 powodów, dla których warto zdecydować się na zabieg z ich użyciem!

Myślisz o tym, by poprawić wygląd swojej skóry, ale nie wiesz od jakich zabiegów zacząć? A może chcesz poprawić owal twarzy, jędrność, jak również sprawić, by przebarwienia na niej były mniej widoczne? Jest co najmniej kilka skutecznych zabiegów medycyny estetycznej, które umożliwią Ci sięgnięcie po wspaniałe efekty, ale jednym z najbardziej innowacyjnych będzie ten z użyciem stymulatorów tkankowych. Sprawdź te TOP 5 najważniejszych powodów, dla których warto go wybrać.

stymulatory-tkankowe

Stymulatory tkankowe, a działanie na skórę – na czym to właściwie polega?

Stymulatory tkankowe to zabiegi zupełnie nowej generacji, których założeniem jest biorestrukturyzacja skóry. W praktyce polega to na tym, że w wyniku nakłuć igłą, jak w przypadku mezoterapii, skóra zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za gęstość i jędrność skóry. W wyniku czego skóra pozostaje zdecydowanie bardziej gładka, rozjaśniona, świeża, czy też promienna. Oto dlaczego warto sięgnąć po ten zabieg i kto powinien się na niego skusić.

Stymulatory tkankowe – co dają skórze?

Przede wszystkim warto podkreślić, że są to zabiegi, w wyniku których nasz wygląd staje się zdecydowanie lepszy, a skóra wygładzona i promienna. Zwiększona produkcja kolagenu zapewnia jędrność, poprawę owalu twarzy, a wyniku czego dłużej możemy cieszyć się młodym wyglądem.

Mało osób zdaje sobie bowiem sprawę z faktu, że już po 25 roku życia, produkcja kolagenu w skórze zmniejsza się o 1 procent w ciągu roku. Z czasem pozostaje go w skórze zdecydowanie za mało, by prezentować się dobrze i czuć się świeżo.

Ale to przecież nie wszystko, bo zalet zabiegów z użyciem stymulatorów tkankowych jest zdecydowanie więcej!

Bezbolesność dla skóry i dla portfela!

Sam zabieg nie jest specjalnie skomplikowany, a składa się z trzech etapów. Pierwszym jest nałożenie maski, która przygotowuje skórę do nakłuć, drugim jest wykonanie ukłuć igłą, zaś trzecim maska regeneracyjna, która umożliwia przywrócenie skórze ukojenia.

Można zatem śmiało stwierdzić, że zabieg ten jest niemal całkowicie bezbolesny, a przede wszystkim komfortowy dla pacjenta, który się mu poddaje. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych nie należy też do najdroższych. Wręcz przeciwnie cenę można spokojnie ustalić z personelem, w miejscu, w którym go wykonujemy.

Stymulatory tkankowe nie tylko na promienny wygląd

Wszechstronność tego zabiegu sprawia, że decyduje się na niego coraz to więcej osób, a przede wszystkim te z nich, które pragną pozbyć się trudnych problemów skórnych, które uniemożliwiają komfortowe funkcjonowanie. Tym samym ze stymulatorów tkankowych korzystają chociażby te osoby, które zauważają na swojej skórze mało efektowne blizny, rany, ale także rozstępy czy przebarwienia. Co więcej, w każdym z tych przypadków można oczekiwać pozytywnych rezultatów i tego, że skóra będzie w lepszej kondycji.

Kto na pewno powinien skorzystać z zabiegu?

Przede wszystkim zaleca się go osobom borykającym się z tzw. lwią zmarszczką, zmarszczką marionetkową, bruzdą nosowo-wargową, cieniami pod oczami, jak również kurzymi łapkami.

[Materiał zewnętrzny]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.