Vitality Fitness otwiera swój pierwszy klub w Krakowie

Vitality Fitnes to nowa sieć klubów fitness, która już w październiku otworzy swój pierwszy klub w Krakowie. Firma chce się wyróżnić na rynku oferując krótkoterminowe pakiety członkowskie z gwarancją osiągnięcia założonych celów, jednak pod warunkiem podjęcia poważnego zobowiązania do ćwiczeń przez członka klubu.

zdr0079

Pierwszy klub Vitality Fitness zostanie otwarty w centrum handlowo-biurowym Lindego Concept, zlokalizowanym przy ul. Lindego 1C w Krakowie. Na powierzchni ponad 800 m2 ma zostać rozmieszczony najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń, dostępny dla zainteresowanych wraz z autorskim programem Vitality Fitness, który opracowali pomysłodawcy i założyciele klubu: Jonny Pearson i Julian Ward-Turner. Obaj są Brytyjczykami, z ponad 20-letnim doświadczeniem menedżerskim w największych firmach z branży fitness w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce. Trzecim udziałowcem Vitality Fitness jest Robert Jarząbek, właściciel Lindego Concept, który jako Dyrektor Komercyjny odpowiada za stworzenie klubu i jego wyposażenie. Znając wcześniej pomysł swoich obecnych partnerów na sieć klubów fitness, zaproponował im otwarcie pierwszego klubu we własnym centrum i udział w przedsięwzięciu.

„Z naszych obserwacji wynika, że kluby fitness, wszędzie na świecie, nie są zainteresowane szybkim osiąganiem celów przez ćwiczących. Pracujący tam trenerzy budują plany treningowe zakładające rezultaty odległe w czasie, kierując się przede wszystkim chęcią zapewnienia sobie przychodów w długim okresie. W efekcie większość klubów ma rotację członków na poziomie ok. 65 proc. rocznie! My gwarantujemy rezultaty w 3 miesiące, jedyny warunek to poważne podejście do  ćwiczeń. Po tym czasie klient powinien już sam chcieć z nami zostać i utrzymać wypracowane rezultaty” – wyjaśnia Julian Ward-Turner, Dyrektor Operacyjny i współzałożyciel Vitality Fitness.

Podstawą systemu Vitality Fitness jest właściwy dobór planu żywieniowego i treningowego do indywidualnych celów ćwiczącego. Mogą one np. zakładać zrzucenie masy, poprawę formy lub zbudowanie muskulatury. W osiągnięciu postawionych celów pomagają odpowiednie pakiety odżywek, które na 3 miesiące stają się podstawą naszej diety. Możemy ją wzbogacić jednym zwykłym posiłkiem na dzień. Uzupełnieniem programu żywieniowego jest trening siłowy i wytrzymałościowy, odpowiednio dobrany w zależności od celów.

„Trzymając się zaproponowanego programu ćwiczeń i odżywiania, każdy może bezpiecznie wykonać ogromny krok w kierunku osiągnięcia swoich celów. Oferujemy promocyjne, trzymiesięczne pakiety członkowskie dla osób, które podejmą poważne zobowiązanie do ćwiczeń. Muszą też wspomóc trening w tym okresie pakietem odżywek, który prawie całkowicie zastępuje zwykłe jedzenie. Dodatkowo, jeśli po trzech miesiącach ktoś nie będzie zadowolony z osiągniętych rezultatów, otrzyma zwrot pieniędzy za kupione odżywki” – mówi Jonny Pearson, Prezes Zarządu i współzałożyciel Vitality Fitness.

W osiągnięciu założonych celów ma także pomóc członkom klubu kameralna atmosfera w nim panująca, którą jego założycie chcą osiągnąć przez ograniczenie maksymalnej liczby członków oraz stałą i fachową pomoc trenerów, szkolonych na całym świecie.

Vitality Fitness planuje w najbliższych latach otwarcie kolejnych 5 klubów w Polsce, z tego 3 w Krakowie. W planach jest także ekspansja za granicę. Otwarcie pierwszego klubu ma uświetnić planowana w Krakowie na koniec lata impreza „Vi-Fest Summer Festival”, na której pojawi się gwiazda światowego fitness i wschodzące polskie i międzynarodowe gwiazdy muzyki rock i klubowej.

Szczegółowe informacje na temat Vitality Fitness można znaleźć na stronie: http://www.vitalityfitness.pl lub www.fb.com/vitalitypolska.

[PR]