W czym może pomóc endermologia?

Endermologia Katowice to coraz popularniejszy w naszym kraju masaż podciśnieniowy, którego głównym zadaniem jest oddziaływanie na tkankę łączną skóry. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety tego niesamowitego masażu i kto powinien w pierwszej kolejności skorzystać z jego dobrodziejstwa.

endermologia

W czym może pomóc endermologia Katowice?
Endermologia to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które chcą się odchudzić i szybko pozbyć kilku zbędnych kilogramów. Profesjonalne masaże podciśnieniowe są nieocenione w walce z cellulitem. Dzięki systematycznym zabiegom można idealnie wymodelować swoją sylwetkę, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby znaleźć porządny gabinet masażu.

Jak często należy wykonywać masaż
Jeżeli chodzi o częstotliwość zabiegów endermologii, to w dużej mierze zależy ona głównie od stopnia zaawansowania cellulitu. Statystycznie jedna pełna kuracja to około 8-14 zabiegów, które są wykonywane nawet dwa razy w tygodniu. Warto wspomnieć również i o tym, że dla utrzymania satysfakcjonujących rezultatów warto wykonywać zabiegi przypominające (1-2 razy w miesiącu).

Kompleksowe odmładzanie ciała dla wymagających
Endermologia Katowice to także wspaniały zabieg dla tych osób, które chcą odmłodzić swoje ciało. Masaż podciśnieniowy intensywnie oddziałuje na skórą oraz podskórną tkankę łączną właściwą, która jak powszechnie wiadomo składa się przede wszystkim z fibroblastów. To właśnie fibroblasty odpowiedzialne są za produkcję kolagenu i elastyny, które mają olbrzymi wpływ na sprężystość i elastyczność skóry. Endermologia w dzisiejszych czasach wykorzystywana jest między innymi do wygładzania drobnych zmarszczek oraz do łagodzenia konturów twarzy, ust i oczu. Osoby, które chcą ujędrnić i poprawić elastyczność swojej skór powinny jak najszybciej zapisać się na zabieg. Endermologia pomoże nie tylko kobietom, ale również mężczyznom, którzy z roku na rok coraz częściej korzystają z profesjonalnych masażów odmładzających.