Wózek Bugaboo najlepszy dla niemowlaka

Rynek przesycony jest ogromną ilością wózków, które charakteryzują się różnorodnością kolorów, nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi i często futurystycznym designem. Najnowocześniejszym modelem i najbardziej popularnym wśród mam jest wózek Bugaboo.

wozek-bugaboo

Dlaczego mamy wybierają wózek Bugaboo?

Za marką Bugaboo kryje się holenderski producent akcesoriów dziecięcych klasy premium. Już słowo premium gwarantuje, że produkty tej marki nas nie zawiodą. Producent zapewnia, że aby odkryć nieznany świat nie trzeba daleko podróżować i coś w tym jest. Faktem jest, że firma Bugaboo była pionierem wśród producentów, który ze skomplikowanej konstrukcji uczynił wózki Bugaboo nieskomplikowanymi za sprawą nowatorskich projektów inżynierskich. Jak twierdzi sam producent, decydując się na wózek Bugaboo myślisz tylko o tym „Dokąd jechać”.

Wygląd i konstrukcja wózków Bugaboo?

Kilka dekad temu w Polsce funkcjonował jeden typ wózka dla niemowlaka i taki też znajdował się w każdej wyprawce dla noworodka. Wózki Bugaboo to w dużej mierze niepowtarzalny design. Tatusiowie uważają, że jest to mercedes wśród wózków, a nawet rolls-royce. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Stelaże wózków są lekkie, składane i mobilne.

Wózek potrzebny na wszystkie lata

Wózki Bugaboo rosną razem z dzieckiem, Są bardzo lekkie i poręczniejsze. Są wózkami wielozadaniowymi, które łączą wszystkie niezbędne funkcje: od noworodka do kilkulatka czyli od gondoli do poręcznej spacerówki. Gondola może być ustawiana przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Stelaże marki Bugaboo są przystosowane do wszystkich warunków, w jakich przyjdzie im pracować, czyli i do codziennego użytku, i do bardziej specjalnych, mobilnych zastosowań. Składają się w niewielką paczkę, która może zmieścić się na półce do bagażu podręcznego w samolocie. Dla uprawiających sporty mam, firma Bugaboo oferuje wózki sportowe. Do „pojazdu” dla niemowlaka można dobrać wiele akcesoriów potrzebnych podczas spaceru np. torby i pokrowce. Wózek Bugaboo, to najlepszy wybór do wyprawki dla dziecka.