Wyszczuplanie sylwetki z Endermologie LPG Alliance

Moda nie jest wieczna. Zmienia się i ewoluuje, niekiedy szybciej niż byśmy chcieli. To, co nosiło się rok czy dwa temu teraz wydaje się przestarzałe. Ale moda na piękne i zdrowe ciało nie przemija. Niezależnie od tego co mamy na sobie, szczupła, zadbana sylwetka nada wizerunkowi charakteru i klasy, dlatego remanent w szafie warto zacząć od efektownego modelowania sylwetki.

wyszczuplaniecialaklinikamirackiwarszawa

Modelowanie sylwetki – siłownia czy gabinet medycyny estetycznej?

Co roku tuż po Sylwestrze, siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie. Motywowani postanowieniami noworocznymi ludzie podążają na bieżnie i baseny, by przygotować się do sezonu letniego modelując sylwetki. Jednak już po kilku tygodniach motywacja spada, a wraz z nią frekwencja na siłowniach, basenach i salach gimnastycznych. Nic dziwnego, bo praca nad sylwetką potrafi być naprawdę nie lada wyzwaniem, a jej efekty nigdy nie są widoczne od razu. Co zrobić, gdy z siłownią nam nie po drodze, a diety stają się utrapieniem zamiast przyjemnością? Na ratunek przychodzą gabinety medycyny estetycznej, takie jak warszawska Klinika Miracki, które mają swoje sposoby na modelowanie sylwetki.  Czy to jednak nie pójście na łatwiznę? Wybranie krótszej drogi? Na to pytanie każdy sam sobie musi odpowiedzieć, jednak czy jest coś złego w wybraniu innej – wcale nie gorszej – ścieżki do tego samego celu? Szczególnie gdy efekty metamorfozy naprawdę potrafią zrobić wrażenie.

Endermologie LPG Alliance – sposób na efektowne wyszczuplenie

Odwiedziliśmy znaną polską klinikę urody, w celu znalezienia odpowiedzi, w jaki sposób wymodelować sylwetkę bez wielomiesięcznych wizyt na siłowni. Eksperci Kliniki Miracki – bo o nich mowa – podkreślili, że najlepsze efekty można uzyskać dzięki Endermologie LPG Alliance. Jest to zabieg na ciało ceniony na całym świecie za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania cellulitu. Tkanki zostają poddane intensywnej stymulacji przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu podczas zabiegu. System działa w trzech sferach – wygładza cellulit, ujędrnia skórę i redukuje tkankę tłuszczową. Zasada działania urządzenia opiera się na zastosowaniu ciśnienia zmiennego, które sprawia, że zabieg jest komfortowy i przyjemny, a rezultaty pojawiają się już po dwóch, trzech wizytach w gabinecie. Sam zabieg Endermologie LPG Alliance trwa około pół godziny. Niezbędne do jego wykonania jest założenie specjalnego kostiumu, który ułatwia poślizg rolek urządzenia na powierzchni ciała. Specjalista przesuwa głowicę masującą po ciele, co pod wpływem podciśnienia powoduje powstanie fałdy skórnej – można powiedzieć, że skóra przybiera kształt fali. To bardzo istotne, umożliwia to bowiem dokładne jej rolowanie, na zewnątrz i od wewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Zabieg pobudza krążenie, metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Ponadto, podczas zabiegu LPG Alliance, usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia. Zamiast ciężkiej pracy na siłowni pacjent poddaje się więc relaksacyjnemu i przyjemnemu zabiegowi. Po serii zabiegów można liczyć na wygładzenie cellulitu, wymodelowanie ciała, odmłodzenie i ujędrnienie skóry, wcięcie w talii oraz spektakularne polepszenie prezencji.

Wskazania i przeciwwskazania do wyszczuplania sylwetki Endermologie LPG Alliance

Zabiegi z wykorzystaniem Endermologie LPG Alliance służą nie tylko modelowaniu sylwetki. Wśród wskazań do ich przeprowadzenia wymienić można również:

 • cellulit,
 • wiotka skóra,
 • nadwaga,
 • obrzęki,
 • zaburzenia w krążeniu krwi i limfy,
 • przewlekłe stany napięcia mięśni,
 • nadmiar toksyn w organizmie.

Niektóre schorzenia i dolegliwości mogą wykluczyć daną osobę z możliwości korzystania z siłowni – wysiłek nie każdemu bowiem służy. Podobnie jest z zabiegami wyszczuplającymi  Endermologie LPG Alliance – istnieje grupa przeciwwskazań do ich wykonania, które warto znać, a są to:

 • pierwszy trymestr ciąży,
 • aktywne nowotwory,
 • zapalenie żył,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • choroby krwi,
 • bielactwo,
 • infekcje.